23.04 -27.04.2018

Проведення Тижня безпеки життєдіяльності дитини

 

22 березня 2018 року на базі дошкільного підрозділу Біляївського НВК  відбувся семінар-практикум для керівників закладів дошкільної освіти району.

 

Тема семінару: «Створення ігрового освітнього простору. Використання LEGO КОНСТРУКТОРА,  як  допоміжного інструментарія в навчально-виховному процесі».

 

Програма «Безмежний світ гри з LEGO» створена з метою реалізації основних завдань Базового компонента дошкільної освіти, зокрема освітньої лінії «Гра дитини» та укладена відповідно до чинних вимог щодо розроблення програм для дошкільної освіти. Її мета – розкриття та розвиток внутрішнього потенціалу кожної дитини, формування її цілісного світогляду та забезпечення ігрового досвіду засобами конструктора LEGO.

 

До Програми розроблено методичні рекомендації, у яких окреслено практичні шляхи реалізації підходу «навчання через гру», де LEGO є універсальним інструментом створення сприятливого розвивального простору.

Програма є парціальною, її можна викоритсовувати в поєднанні з чинними комплексними освітніми програмами, за якими працюють педагоги дошкільних навчальних закладів, інших форм здобуття дошкільної освіти та батьками дітей раннього та дошкільного віку.

 

Учасники семінару відвідали  заняття з розвитку мовлення у старшій групі закладу з використанням LEGO цеглинок (вихователь Кузьменко Т.М.).

 

Педагогічним колективом закладу  для присутніх проведено Майстер-клас з використання LEGO в навчально-виховному процесі, під час якого дорослі перетворилися на маленьких дошкільнят і фантазували, адже  LEGO  -  це завжди творчість без правил, політ фантазії та естетичне задоволення від роботи.  Присутнім було запропоновано зконструювати казкового весняного птаха і презентувати його. Таке заняття змушує вихователя вчитися відходити від шаблонів, зменшує рівень контролю, дарує почуття радості за виконану роботу.

12.02.2018

Завдяки проекту «Сприяння освіті» наш дошкільний підрозділ перетворюється на

 Лего –світ, який зібрав найталановитіших дітей разом біля таких чаріних цеглинок Лего. Радості не було меж!!!!!

 

22.01.2018

 

Зима – найхолодніша пора року, але все одно дуже цікава та весела. Коли, як не зимою можна покататися на санчатах, ковзанах, зліпити снігову бабу, погратися в сніжки. А ввечері, сидячи біля вікна, можна довго дивитися як падають білі пухнасті сніжинки.

 

19/01/2018

 

Дитяча розвага

" Щедрий вечір"

28.12.2017

 

Зимонько, голубонько 
В білім кожушку, 
Любимо ми бігати 
По твоїм сніжку. 
Всім рум”яниш личенька 
Ти о цій порі 
І ладнаєшь ковзанки 
В нашому дворі. 

 

19.12.2017

 

19 грудня - день святого Миколая Чудотворця.

За народними повір'ями, саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

 

 14.12.2017

В дошкільному підрозділі було проведено батьківські збори

 

 

27.11.2017

У межах проекту

«Сприяння освіті»  наш заклад отримував набори Lego.

Метою проекту «Сприяння освіті» є розкриття творчого потенціалу кожної дитини засобами гри. ЩИРО ДЯКУЄМО!

21/11/2017

До закладу завітала тренер проекту

"Сприяння освіті" Анна Шварова, яка провела цікавий семінар-тренінг для  вихователів дошкільного підрозділу та вчителів початкової школи.

Розповіла про технологію навчання "Шість цеглинок". Використання цієї технології дає можливість адаптувати і, звичайно, створювати власні завдання відповідно до вмінь та інтересів дітей.

 

16.11.2017

 

На землю осінь вже вступила,

Додолу листячко летить.
Гніздо лелече опустіло,
Тепер у ньому хмарка спить.

 

02.11.2017 року о 11 год.  в с. Біляївка  Первомайського району Харківської області відбулося  урочисте відкриття третьої додаткової  групи  дошкільного підрозділу Біляївського навчально-виховного комплексу  «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)»   Первомайської районної державної адміністрації Харківської області. У святкуванні взяли участь заступник  голови Харківської обласної державної адміністрації Бабічев А.В., голова Первомайської районної державної адміністрації  Павленко В.М.,  депутат обласної ради Русецький А.А., Суданський сільський голова  Череватенко О.П. Гості привітали вихованців закладу. Заступник  голови Харківської обласної державної адміністрації Бабічев А.В., голова Первомайської районної державної адміністрації  Павленко В.М.,  депутат обласної ради Русецький А.А. подарували  багато дитячих іграшок. В дошкільному підрозділі проведено  ремонті роботи приміщень    для відкриття додаткової  групи, придбано меблі,  м`який інвентар, посуд, іграшки, телевізор. Тепер у закладі функціонує 3  групи. Групи мають окремі приміщення: ігрові, спальні, гігієнічні кімнати,  роздягальні. 

 

01.09.2017

Участь вихованців дошкільного підрозділу

у святі Першого дзвоника

23.08.2017

Прапор нашої Вкраїни

Має колір жовто-синій.

І повинен кожен знати,

Як два кольори єднати:

Синє небо – верхня смуга,

Жовте поле – нижня смуга.

Я підношу із любов’ю

Прапор ніжнокольоровий.

 

 

 

18 серпня 2017 року

вихованці дошкільного підрозділу с.Біляївка Біляївського НВК відвідали виставку екзотичних тварин,

яка проходила у Будинку Культури с.Біляївка.

Діти  мали можливість погладити тваринок, взяти їх в руки.

 

Виставка дуже сподобалася дітям, всі      залишилися задоволеними.

 

Підготовка до нового

 

2017-2018 навчального року

ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА ДОШКІЛЬНИЙ ПІДРОЗД
Microsoft Word Document 1.2 MB